Hizmetlerimiz

Trio Turizm, 2000 yılından bugüne aktarılan organizasyon tecrübesi sayesinde ihtiyaçlarınıza yönelik, size özel tasarlanan teklif ve organizasyon alternatifleri ile firmanıza özel görevlendirilen müşteri temsilcilerimiz ve operasyon sorumlularımızla, profesyonel teknik ekip ve alt yapı sayesinde farklı alternatiflere uygun bütçeler sunuyoruz. Uzman tasarım ekibimiz ile yaratıcı konsept ve tasarımlar ile isteklerinize en kısa sürede dönüş yapıyoruz.Incentive

Bayi, Lansman, Eğitim, Dönem Toplantıları, Teşvik Gezileri

Trio Turizm'i ve etkinliklerini farklı kılan unsurlar;

- Yüksek iş hacminin yarattığı satın alma gücü
- Gelişen ve yenilenen teknolojiyi yakından takip
- Profesyonel ekip
- Size özel ve yaratıcı fikirler
- İşinde uzman ve profesyonel ekiplerden oluşan çözüm ortakları

Sıradışı Mekanlarda Özel Etkinlikler

Firmanıza, kurumsal projeler ile ilgili her türlü desteği veren Trio Turizm kısa sürede en yaratıcı işleri ortaya çıkarmak için anahtar teslim projeler hazırlar. Kurumsal eğlence organizasyonları, sanat etkinlikleri, konserler, özel davetler için sıra dışı mekan çözümleri, kurumların kimliğine uygun konsept tasarımlar sunar.

Uluslararası Kongreler

Ulusal ve Uluslararası üst düzey kongre organizasyonları, stratejik bir planlama ve kusursuz uygulama ile hayata geçirir.

Yurt Dışı Operasyonlar

Profesyonel rehberlik hizmetleri ile konaklama, tur ve transfer hizmetleri sağlar.

Yurt İçi Operasyonlar

Türkiye'nin her ilinde profesyonel hizmet sunar.

Tur-Transfer Yönetimi

İhtiyaç duyduğunuz her noktada tur ve transfer hizmetleri sağlar.

Teknik Hizmet Yönetimi

Profesyonel çözüm ortaklarından oluşan ekipleri ile ihtiyaç duyduğunuz her türlü alt yapıyı sağlar.

Ürün Lansmanları

Ürün tanıtımlarınızda en etkili yöntemleri tasarlar, sunar ve gerçekleştirir.

Açık Alan Organizasyonları

Piknik organizasyonları, tekne organizasyonları, temel atma törenleri gibi farklı organizasyon hizmetleri sunar.

Fuar Aktiviteleri

Yurt içi ve yurt dışında her türlü fuar ve katılım hizmetini eksiksiz olarak sunar.

Kreatif Çalışmalar

Yenilenen teknolojiler ve sürekli güncellenen tasarım altyapısı ile dekor, sahne, yaratıcı konsept, ve size özel kurumsal kimlik çalışmalari tasarlar.

Outgoing

YURTDIŞI ORGANİZASYONLAR

Kurumunuzun personel veya müşterilerine yönelik gerçekleştirdiği, teşvik, kota, kampanya, motivasyon gezileri ve toplantıları ile ilgili yurtiçinde olduğu gibi dünya çapındaki tüm destinasyonlarda da aynı titizlik ile profesyonel hizmetler sunar.

Sahip olduğu uluslararası acente ağı sayesinde, avantajlı grup uçak bileti hizmetleri, uçak ve charter kiralama hizmetleri, otel, restaurant ve diğer program alternatifleri ile birlikte, destinasyonlara hakim, referanslı ve kokartlı rehberleri eşliğinde kusursuz hizmet verir.

Uluslararası kongrelere katılımı ve kongre süresince gerçekleştirilecek aktiviteleri, kongrenin gerçekleştiği destinasyonun lokal özelliklerine göre koordine eder.

MÜNFERİT REZERVASYONLAR

Uçak Biletleri

Trio Turizm, bilet satış kadrosu, grup ve münferit bilet rezervasyonları yapar, e-posta konfirmasyonu gönderir ve takip eder. Havayolları ücret karşılaştırmasını yapar.

Vize

Gidilecek ülkenin konsolosluğuyla temasa geçerek, gerekli vize işlemlerini tamamlar ve misafirimize iletiriz.

Münferit Otel Rezervasyonları

Tüm Türkiye ve dünyadaki rezervasyon ağına bağlı hizmet veren Trio Turizm, online sistemi sayesinde anında müsaitlik, fiyat bilgisi temin eder ve rezervasyonları gerçekleştirir.

Tüm Transfer Hizmetleri

Firmanız çalışanları ve özel misafirlerinizin yurtiçi ve yurtdışı transfer, VIP araç ve shuttle ihtiyaçlarını en konforlu araçlarla gerçekleştirir.

Trio Direct Marketing
VIP Hizmetler

YURTDIŞI ORGANİZASYONLAR

Trio Turizm, müşterilerine hizmet verdiği kurumlara her türlü ayrıcalığı sunmayı ilke edinmiştir; sıradanlığın ötesinde hizmet anlayışı ile müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde helikopter, lüks yat kiralamadan araç transfer hizmetleri ile de her daim müşterilerinin yanında yer almaktadır.

İhtiyacınıza uygun olarak tercih edeceğiniz lüks araçlarla havalimanı-otel transferleri, şehir içi ve şehir dışı, transferler tecrübeli ve profesyonel şoförlerimizle yapılmaktadır. İhtiyaç duyulması dahiline yabancı dil bilen şoförler tahsis edilebilmektedir.

Kişiye Özel Şoförlü Rehberlik Hizmetleri

Özel Koruma ve Güvenlik Hizmetleri

Limuzin yada Özel Donanımlı Vip Araç Kiralama Hizmetleri

Transfer Hizmetleri

İş Toplantıları Özel Karşılama Ve Transferleri

Otel - Havaalanı Transferleri